نام ها و ویژگی های تابلو های ال ای دی

تابلو های LED دارای اسامی مختلفی مانند تابلو روان ،تابلو تبلیغاتی، تابلو فول کالر، تابلو الکترونیکی،تابلو پیام نمای دیجیتال یا تلویزیون شهری می باشد. این نمایشگرها قابلیت برنامه ریزی و ساخت تیزر و نمایش آن را به دفعات نا محدود دارا هستند .شما می توانید با نصب این نمایشگرها جلوه ویژه ای از تبلیغات را برای مکان تجاری خود تامین کرده و باعث جلب توجه مشتریان و معرفی هرچه بهتر خدمات خود شوید. این نمایشگرها در دو دسته کلی رنگی و تک رنگ قابل عرضه هستند. با کمک این نمایشگرها شما می توانید انواع نوشتار متحرک، عکس، فیلم و تیزر تبلیغاتی خود را به دفعات و به طور شبانه روز بر سر در مکان تجاری خود نمایش دهید. نمایشگر شما از اجزا مختلفی تشکیل شده است. همانند هر طراحی خوب دیگری، در اینجا نیز دقت، کیفیت و کارآمدی تک تک این اجزا تضمین کننده کیفیت نهایی نمایشگر خواهد بود. به کارگیری ماشین آلات دقیق در طراحی و ساخت ، نمایشگر را به سطح مطلوبی از کیفیت می رساند.

انواع تابلو های ال ای دی پایا لایت

led

تابلوهای روان

تابلو LED با پیام های روان تابلو LED با پیام های روان از جدیدترین و خیره کننده ترین روش های تبلیغات الکترونیکی است که اخیراً در کشور ما نیز به طور قابل توجهی از آنها استقبال شده است. تابلو LED با پیام های روان در سر درب فروشگاهها، مغازه ها، پمپ بنزین ها و همچنین در فضای داخلی نمایشگاهها، سالن های انتظار بیمارستان ها و درمانگاهها ، سالن های ورزشی و فرودگاهها قابل استفاده می باشد. تابلو LED با پیام های روان به صورت تک رنگ، سه رنگ، هفت رنگ و فول کالر تلویزیون شهری با هر ابعادی قابل ساخت بوده و جذابیت بسیار فراوانی دارند.
تابلو-چلنیوم

تابلو های چلنیوم

تابلو چلنیوم از مدرن ترین و درخشان ترین تابلوهای تبلیغاتی است و به شکل های متفاوت همچون تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم دوبل ، تابلو چلنیوم لترمکس و دیگر مدل ها طراحی و پیاده سازی می شود . رویه حروف برجسته در تابلو چلنیوم با استفاده از پلکسی و لبه ها توسط رول چلنیوم ساخته می شوند . تابلو چلنیوم با نمایی براق و درخشان توانسته جایگاه اول را در تابلوسازی به خود اختصاص دهد. تابلوچلنیوم با هر سلیقه ای سازگار است و تنوع زیاد آن سبب شده مشتریان با هر سلیقه ای که دارند بتوانند نوعی از آن را انتخاب کنند . برش هایی که تابلوساز در هنگام ساخت تابلو چلنیوم بر روی پلکسی ایجاد می کند سبب شکست نور شده و اشکال هندسی متفاوتی همچون شیشه های کریستالی ، الماس و ستاره را به نمایش می گذارد .

تبلو های پیکسلی

تابلو پیکسلی تابلویی است که رنگ های تولید شده نوری در آن توسط پیکسل انتشار می یابد. هر تصویری که به شکل نور به نمایش گذاشته می شود بر اساس پیکسل عمل می کند. تابلو پیکسلی تابلویی است که توانایی تولید ۱۶ میلیون رنگ را دارد و دارای پیکسل هایی با فاصله های منظم می باشد. این پیکسل ها دارای تکنولوژی پیشرفته ای هستند و قادر به نمایش افکت ها ، انیمیشن ها و متون به صورت فول کالر ، آبشاری و  چشمک زن می باشند.

در تابلوسازی علاوه بر ساخت تابلو پیکسلی، پیکسل ها در تابلوهای تبلیغاتی دیگر مثل تابلو ال ای دی و تلویویون شهری مورد استفاده قرار می گیرند. پیکسل ها در این مدل تابلو ها، با استفاده از ماژول تولید نور می کنند و سبب افزایش و یا کاهش کیفیت محتوای تولید شده ، می شوند.

سوالات متداول پیرامون تابلوهای ال ای دی روان

انواع تابلو ال ای دی روان را نام ببرید؟

تابلو ال ای دی روان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشود که در این بین میتوان به تابلو ال ای دی روان تک رنگ و همچنین تابلو ال ای دی روان چند رنگ و همچنین تمام رنگ اشاره نمود.

تابلو ال ای دی روان از چه چیزی ساخته شده اند؟

تابلو ال ای دی روان از دیود های نوری ای ساخته شده اند که بنا بر مورد استفاده از رنگ های مختلف برای نور دهی استفاده می کندد مدل آرجی بی و فول کالر آن تمام رنگ ها رادر خود جای داده اند.

5/5 - (1 امتیاز)